Chcete ještě někdo pogratulovat annas??

Chcete ještě někdo pogratulovat annas. Už je stříbrná,gratu­luji..byla jsem hrozně zvědavá,jak vypadá stříbrná hvězda…
Doplňuji:
Všem Vám děkuji,že jste se připojili k mojí gratulaci. Annas si ten postup zasloužila,její odpovědi jsou úplné a vždy bezchybné. Přeji Vám všem hezký další den na odpovědích a hurá na to.....

P.S to Člověk,po dlouhé době,jsem si přečetla Vaši odpověď,ujistila jsem se v tom,že Vaše odpovědi nemá cenu číst. A ani mě nepřekvapuje,že Vám kupkina přitakala.

Nejlepší odpověď
quentos

taky gratuluji ;{)>

Další odpovědi
mosoj

Blahopřeji. Jsem přesvědčen, že hvězda je na správném místě !!

ten který je

Blahopřeji annas a doufám že budete nadále mezi námi pomáhat řešit otázky a odpovídat.Hodně štěstí!

vagra

Gratuluji annas.To stříbro je zasloužené,ještě jednou-VIVAT !

rynek878

Co já bych měl dodat k těm všem gratulacím,asi to,že já bych byl úplně ten poslední,který by to Annas nepřál.Jsem moc rád,že se mezi nás vrátila,díky,díky.

anonym

Gratulace a vzhůru k další metě !!

anonym

I ja se pripojuji ke gratulaci a dekuji za rady a napady.

BENYTA

Paní Anna S mi také radila,děkuji a též blahopřeji ke stříbru,také mám u avataru stříbrnou hvězdu,leč jaksi nevybarvenou…:-(

Jahoda

Já připojuji velkou gratulaci!! Také jsem byla zvědavá na stříbrnou hvězdu. Moc blahopřeji Annas!! 🙂

P3p!no

Taky gratuluji @-->--

Lucimia

Gratuluji, annas a přeji ti to. 🙂

GangstaHelper

Gratuluji. Jsem překvapený, žebříček jsem v poslední době nesledoval a čekal jsem prvního „stříbrňáka“ až tak za pár týdnů.

Pirate_of_D1

Můj miláček.

člověk

PŘIPADÁ MI JAK VYSLOUŽILÁ UČITELKA,ALE TŘEBA SE JEN NUDÍ DOMA,

kropitko

Omlouvám se všem,už mi zase došly bodíky. Děkuji Vám za Vaše gratulace annas,ani jsem nečekala,že Vás bude tolik. Díky

BENYTA

Tak zde budu řešit sice naprostou banalitu,třeba by se někdy něco podobného někomu stalo…ANNA S promine,mým nejoblíbenějším uživatelem je KROPÍTKO,annas jsem poslala vzkaz se svým, ne příliš běžným humorem,a od KROPÍTKA dostala nelichotivý e-mail.Po přečtení příspěvků jsem zjistila,že nepatřil mě,ale ČLOVĚKU. Stejně jsem byla chvíli zkoprnělá,nechápala jsem ZAČ. Kropítko,v jedné odpovědi jste mě rozesmála,že jste text popletla,když Vám dcera skákala na klíně jako oslík,co já bych za to dala…