Avatar uživatele
anonym

Chcete ještě někdo pogratulovat annas??

Chcete ještě někdo pogratulovat annas. Už je stříbrná,gratu­luji..byla jsem hrozně zvědavá,jak vypadá stříbrná hvězda…
Doplňuji:
Všem Vám děkuji,že jste se připojili k mojí gratulaci. Annas si ten postup zasloužila,její odpovědi jsou úplné a vždy bezchybné. Přeji Vám všem hezký další den na odpovědích a hurá na to.....

P.S to Člověk,po dlouhé době,jsem si přečetla Vaši odpověď,ujistila jsem se v tom,že Vaše odpovědi nemá cenu číst. A ani mě nepřekvapuje,že Vám kupkina přitakala.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Jahoda, anonym, BENYTA, vagra, P3p!no, rynek878 před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

taky gratuluji ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Blahopřeji. Jsem přesvědčen, že hvězda je na správném místě !!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Blahopřeji annas a doufám že budete nadále mezi námi pomáhat řešit otázky a odpovídat.Hodně štěstí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Gratuluji annas.To stříbro je zasloužené,ještě jednou-VIVAT !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Co já bych měl dodat k těm všem gratulacím,asi to,že já bych byl úplně ten poslední,který by to Annas nepřál.Jsem moc rád,že se mezi nás vrátila,díky,díky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Gratulace a vzhůru k další metě !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

I ja se pripojuji ke gratulaci a dekuji za rady a napady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Paní Anna S mi také radila,děkuji a též blahopřeji ke stříbru,také mám u avataru stříbrnou hvězdu,leč jaksi nevybarvenou…:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já připojuji velkou gratulaci!! Také jsem byla zvědavá na stříbrnou hvězdu. Moc blahopřeji Annas!! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
P3p!no

Taky gratuluji @-->--

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Gratuluji, annas a přeji ti to. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Gratuluji. Jsem překvapený, žebříček jsem v poslední době nesledoval a čekal jsem prvního „stříbrňáka“ až tak za pár týdnů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pirate_of_D1

Můj miláček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

PŘIPADÁ MI JAK VYSLOUŽILÁ UČITELKA,ALE TŘEBA SE JEN NUDÍ DOMA,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Omlouvám se všem,už mi zase došly bodíky. Děkuji Vám za Vaše gratulace annas,ani jsem nečekala,že Vás bude tolik. Díky

před 5069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

Tak zde budu řešit sice naprostou banalitu,třeba by se někdy něco podobného někomu stalo…ANNA S promine,mým nejoblíbenějším uživatelem je KROPÍTKO,annas jsem poslala vzkaz se svým, ne příliš běžným humorem,a od KROPÍTKA dostala nelichotivý e-mail.Po přečtení příspěvků jsem zjistila,že nepatřil mě,ale ČLOVĚKU. Stejně jsem byla chvíli zkoprnělá,nechápala jsem ZAČ. Kropítko,v jedné odpovědi jste mě rozesmála,že jste text popletla,když Vám dcera skákala na klíně jako oslík,co já bych za to dala…

před 5068 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek