ThePastrana

Chcete Euro v CR? Ja rozhodne ne. :) *ThePastrana

Nejlepší odpověď
Berušinka

NE! FUJ!

Tady je pár odpovědí z minulé ankety: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nikdo-v-cr-nechce-euro

Další odpovědi
Jikra

Já už jsem z toho tak zblblej že už ani sám nevím.Nejdřív jsem byl pro,teď mě to ňák přechází,ale asi to bude jak píše arygnoc

arygnoc

nevyhneme se tomu.
(názor, chtění/nechtění nemá vliv)

čím dřív, tím míň to bude bolet.

slad08

Já taky ne. Protože kdyby bylo, tak bych pořád si musel přepočítávat Eura na Kč jestli je věc, kterou si chci koupit drahá nebo ne. Taky nevím proč by ČR měla ztrácet svou vlastní měnu.

Bobmarley

Tahle otázka byla aktuální před pár lety, dnes to svéprávný člověk nemůže chtít :)