pondělí

CHCETE BÝT POPULÁRNÍ?

JESTLI CHCETE BÝT POPULÁRNÍ A ABY VÁM NA POHŘEB ŠEL PRAMIER STAČÍ MALIČKOST,ZAV­RAŽDĚTE NĚKOLIK POLICAJTŮ A ŘEKNĚTE,ŽE TO BALO PRO DOBRO VAŠÍ SVOBODY,..PŘÍKLAD MAŠÍNOVÉ......

Nejlepší odpověď
panenka

Nechci být popularní máto sice své klady ale i zápory takže rači zůstanu takovou jakou jsem ted.

Další odpovědi
GM

Otázka je docela trefně zařazena do kategorie „zvířata“! Jestli je to tedy otázka.

iceT

DEKUJI,NECHCI­.POPULARNI JSEM CHTELA BYT KDYZ MI BYLO ASI TAK 7 A TO MI UZ DAVNO NENI.

Jahoda

Ne, polulární být nechci. Ráda zůstanu obyčejným člověkem…

ten který je

Už to nechlastej a nefetuj.

SinceX

Proč píšeš caps-lockem?

Radši zůstanu obyčejným smrtelníkem, a mimochodem na pohřbu bych nechtěl premiera, jinak bych se převaloval v té rakvi..:D

mirka151

je to obraz nynější společnosti … ještě tam chyběl ten z hradu!!!!!po­važuji se za slušného člověka, tak premiéra ani dalši figury z vlády na svém pohřbu bych opravdu ale opravdu nechtěla .......dík