DusanOrlik

Chcete,aby byly v česku zavedeny eura?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne

V žádném případě,máme krásné bankovky a jsou to umělecká díla oproti euru.

Další odpovědi
anonym

Ne

ztratíme – li českou korunu,ztratíme už vše co je českého.Proč se bojovalo o ČESKOU státnost?
Českou státnost musíme budovat znovu. Najít kořeny u svatého Václava, Přemysla Otakara II., Karla IV., navázat na obrozenecké velikány Palackého, Nerudu, Havlíčka atd. a vynikající prvorepublikové politiky Kramáře, Rašína, Švehlu atd. Je na čase, aby historický ústav AV ČR začal psát novodobé dějiny české státnosti.

franku

Ne

To by pro nás nedopadlo dobře.

SajmonModer

Ne

Určitě ne!!

arygnoc

Ano

všichni to už mají za sebou (Irsko, Slovensko).
Bolelo to, a nás to jenom čeká.

Jsem pro.
Co nejdřív, mělo se to udělat počas krize, měli by jsme všechny bolesti za sebou najednou.

tom004

Ne

Představte si,že k tomu co se teď děje,by přibylo i euro. Díky za korunu.

Ella

Ne

NE!
Slováci na to přistoupili a jak dopadli! Jak by se teď rádi vrátili k korunám slovenským!
Proč by měly všechny členské státy mít zavedené Euro??? Nejsme ovce, měna patří podle mě ke kulturnímu bohatství národa a české bankovky se mi líbí i vizuálně. Británie si taky nechala libry! Proč nás pořád nutí? Proč nemůžeme dostat výjimku jako Británie?!

kapka

Ne

Jikra

Ano

filva

Ne

Tombik

Ne

dudu

Ano

Avšak ne dříve, než v roce 2016. Už proto, že jsme k přijetí eura zavázali.

tuCZek

Ne

GM

Ne