Chces-li ztratit pritele , pujc mu penize. ☹ Mate zkusenosti ? Doufam jen , ze ne. -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Půjčil jsem peníze,ale přítele jsem nestratil.Protože je to opravdový přítel.

Další odpovědi
tom004

Nevím proč,ale bohužel to funguje.A to i u dlouholetých kamarádů.Znám takový případ,a děkuji přírodě,že to není má zkušenost.

hanulka11

Peníze nepůjčuji, a já si je také nepůjčuji.
takže zkušenosti …0

vecernice

Já tomu nechtěla věřit,ale stalo se mi to.Toho člověka potkávám,ale on se už nechová jako přítel,ale jako cizí člověk.Strašně mě to sklamalo,ani ne tak ty peníze,jako ten člověk.A že jich je.....

žolik

POKUD JE TO PŘÍTEL TAK JE TAM DŮVĚRA,MŮŽU SE SPOLEHNOUT NENECHÁ NA HOLIČKÁCH,NĚKDY TO UDĚLÁ RODINA A TO JE HORŠÍ,MOJE SKUŠENOST.

Zdroj: ŽOLÍK