Honza Novák

Chceme si s kamarády koupit golfový vozík na dopravu (ne na silnici), nemáme řidičák, kde se dá s vozíkem jezdit?

Nejlepší odpověď
Funna

stejně jako u minulé odpovědi…po soukromých pozemcích se souhlasem majitele…takže na nějakou dopravu zapomeň…ani veřejný chodník s ním nesmíš přejet…
Doplňuji:
a pokud vozík nemá homologaci pro provoz na pozemních komunikacích, což drtivá většina nemá, protože na hřišti obvykle nejsou potřeba blinkry, bezpečnostní pásy a pod. tak s ním, i když už bys náhodou ten řidičák měl, stejně na cestu nesmíš…za 230 tisíc, co takový nový stojí, bych si raději koupila auto s než nějaký vozík…

Další odpovědi
anonym

Na soukromém (vyhrazeném) pozemku se souhlasem majitele…

cukrar

Honzo, vlastním soukromý pozemek, povolení Vám klidně dál, ale stejně po něm nemůžete jezdit. Páč je to veřejně přístupný.
Stejně jako parkoviště u hypermarketů, jsou to soukromé pozemky a taky tam nemůžete jezdit..

honza19hk

po golfovém hřišti a svých pozemcích. Není homologovaný tudíž na silnici ani na jiné veřejné prostory(parky,par­koviště atd) nesmí.
je určen pouze pro golfové hřiště.