Katru7

Chceme jít s kamarádkou na pěveckou soutěž, znáte nějakou dvojhlasnou píseň?

Měla by být budto česky nebo slovensky,máme vysoký hlas obě,,,poradíte mi teda prosím? nejlépe nějakou písen s videem,,,díky
Doplňuji:
tsss…Náhodou sezpívané jsme,ale nevímo co zpívat,známe dvojhlasné písně jen valašské

Nejlepší odpověď
Funna

pokud nevíš, co zazpívat, tak zřejmě moc sezpívané nejste…to se tam raděj ani nehlaste, jen si trhnete ostudu…
Doplňuji:
aha..tak co ti brání zazpívat lidovku…myslím, že lepší než nejaký hit, který každý zná a má s čím srovnávat…taková pěkná valašská halekačka to je aspoň bomba!! .-)

Další odpovědi
bolak

bratře kubo

Damiana

Najdi si na You Tube nějaké Kamélie.;-)

anonym

červená se line záře https://www.y­outube.com/wat­ch?v=eX73_cTlQcg