Domča19871

Chcela by som vediet, na ktorom soude by som sa mohla rozviest?

Chcela by som sa rozviest,byvam na prahe9 a neviem kam mam ist si zažiadat o rozvod je to pre mna zložite som pomali v zufalej situacii moj muž ma fizicky a hlavne psychicky napada,že potrebujem od niekoho dobru radu,ktora by mi pomohla stejto situacie von,len potrebujem vediet kde mam si to zažiadat na akom sude.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak návrh na rozvod podáte u soudu,ke kterému patříte,dle trvalého bydliště. Jinak já osobně,bych asi v první řadě zašla na Policii,jakou­koliv,nemusí být ve vašem trvalém bydlišti a tam podala trestní oznámení,bylo by dobré,kdyby jste pro své tvzení měla nějaké potvrzení od lékaře,který Vás ošetřoval,po napadení. Dále doporučuji řešit společné bydlení,aby se nestalo ještě něco horšího.
Doplňuji:
Pokud máte trvalé bydliště na Praze 9

Kontaktní údaje:Adresa:
Obvodní soud pro Prahu 9 28. pluku 1533/29b, 101 00 Praha-Vršovice
(Justiční areál Na Míčánkách)

Telefon WORK: +420 251 447 708

Fax FAX: +420 251 443 401

E-mail: EMAILosoud.pha9@osoud.pha9.justice.cz

Pak si na netu můžete najít vzor pro návrh na rozvod manželství(pokud se dohodnete s manželem,tak to bude lepší),sepíšete pouze návrh,do kterého uvedete,že se rozvádíte dohodou. Hledejte: Návrh na rozvod manželství dohodou,nebo tak nějak,kouknu se na to,kdyžtak Vám to dám do diskuze..