Chcela by som sa opýtat či je normálne že mi chodí nepravidelne menštruácia mám 13 rokov a prvý krát mi prišla 17 novemb

Mám nepravidelnú menštruáciu je to normálne?
Doplňuji:
Chcela by som sa opýtat či je normálne že mi chodí nepravidelne menštruácia mám 13 rokov a prvý krát mi prišla 17 novembra 2011 a potom nič potom mi prišla 23 februára a potom zase nič a teraz mi prišla včera je to normálne dakujem za odpovede

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V tvém věku je to naprosto normání. Některé holky ji maj během prvního roku třena ben 3 - 4krát. K doktorovi bych šla, jen kdyby to trvalo déle jak rok.

Další odpovědi:

Pravidelnost menstruace může být narušena hormony. Mívala jsem s tím problémy až do 1. porodu, t.j. do 22 let.
Zajdi si na gynekologii na vyšetření. Pokud budeš jinak v pořádku, tak bych se tím netrápila. Když lékař zjistí, že tato nepravidelnost má nějaký důvod, tak alespoň včas budeš moci zahájit léčbu. Neboj se, je to dost časté a nemusí to opravdu nic znamenat.
Částečně se dá tato porucha léčit i v souvislosti s užíváním antikoncepčních pilulek.

Zlatý

V tvém věku to zřejmě neni nic neobvyklého. Přesto jistě neuškodí navštívit gynekologa

Buď klidná, z počátku bývá menstruace nepravidelná. Stále jsi ve vývinu, takže se tělo teprve učí nějaké pravidelnosti. Můžu ti z vlastní zkušenosti doporučit stránky www.womenzone.cz Tam najdeš odpovědi týkající se ženských záležitostí. ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.