Avatar uživatele
rita19999

Chcela by som sa opýtat či je normálne že mi chodí nepravidelne menštruácia mám 13 rokov a prvý krát mi prišla 17 novemb

Mám nepravidelnú menštruáciu je to normálne?
Doplňuji:
Chcela by som sa opýtat či je normálne že mi chodí nepravidelne menštruácia mám 13 rokov a prvý krát mi prišla 17 novembra 2011 a potom nič potom mi prišla 23 februára a potom zase nič a teraz mi prišla včera je to normálne dakujem za odpovede

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4341 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

V tvém věku je to naprosto normání. Některé holky ji maj během prvního roku třena ben 3 – 4krát. K doktorovi bych šla, jen kdyby to trvalo déle jak rok.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pravidelnost menstruace může být narušena hormony. Mívala jsem s tím problémy až do 1. porodu, t.j. do 22 let.
Zajdi si na gynekologii na vyšetření. Pokud budeš jinak v pořádku, tak bych se tím netrápila. Když lékař zjistí, že tato nepravidelnost má nějaký důvod, tak alespoň včas budeš moci zahájit léčbu. Neboj se, je to dost časté a nemusí to opravdu nic znamenat.
Částečně se dá tato porucha léčit i v souvislosti s užíváním antikoncepčních pilulek.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Hlada Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

V tvém věku to zřejmě neni nic neobvyklého. Přesto jistě neuškodí navštívit gynekologa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
seira

Buď klidná, z počátku bývá menstruace nepravidelná. Stále jsi ve vývinu, takže se tělo teprve učí nějaké pravidelnosti. Můžu ti z vlastní zkušenosti doporučit stránky www.womenzone.cz Tam najdeš odpovědi týkající se ženských záležitostí. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví