mosoj

Chce vůbec někdo aby se našlo malajsijské dopravní letadlo ?

Doplňuji:
Tak proč není hledání v tak obrovském prostoru koordinováno ?

Nejlepší odpověď
petra15

Más pravdu…dosud to vypadá jako kdyby tam na palube neco meli, a ted zatloukají…

Další odpovědi
NikkiHeat

Jistě, třeba pozůstalí. Každý z nich by chtěl udělat tzv. psychologickou tečku za touto tragedií. Rádi by uložili ostatky svých blízkých do rakví a důstojně je pohřbili.
Doplňuji:
Jistě dále pojišťovna (jak píše kolega), určitě také majitelé (aerolinky), letecká asociace apod. především kvůli vyšetření závady apod. Podle mě letecká katastrofa přesahuje svůj význam – detailně se mapuje co, proč a jak, aby se z těchto poznatků dále předcházelo těmto tragediím. Každá hávarie letadla je v určitých kruzích vnímána mezinárodně.

Lamalam

Ano, třeba pojišťovna by na tom moha mít zájem.
Doplňuji:
Ad doplnění: Myslíš, že se ptáš na správném místě. Řekla bych, že nikoliv.