Lauren

Chce mě nebo semnou jen flirtuje? :)

Ahooj. dneska jsem ho viděla ve škole a já stála s kámoškama na chodbě a on šel s kámoši a ten jeho kámoš na mě písknul koukl se na mě pak na toho kluka co se mi líbi a ten kluk co se mi líbi se na mě koukl a usmál (neboli culil:) ) já jsem se nedívala ale řekla mi to kámoška a na ní se můžu spolehnout:).. pak jsem šla po schodech a zase jsem ho potkala a koukla jsem se na něj i usmála a on se na mě koukl a ucukl pohledem pryč a usmál se u toho :).. a pak jsem ho viděla znovu na obědě a to na obědy vůbec nechodí ani jeho kámoši a seděli tam a bavili se a když jsem prošla s kámoškami přestali se spolu bavit a uplně na mě koukali :) myslíte že semnou jen flirtuje nebo chce semnou chodit?..:) Předem děkuji…

Nejlepší odpověď
marijakes

To se dovíš. Jen si počkej. Tahle hra je na tom vždy ta nejkrásnější.

Další odpovědi
Lucijej

no víš jak, prakticky každé chození začíná flirtem ;o)

Elenka

Řekla bych, že se mu líbíš, to je po tom, co jsi napsala, jasné. A uvidíš, pokud si mu opravdu padla do oka, dá ti znamení ;) Hlavně bych se ale nijak nevtírala, musíš dělat trošku drahoty, budeš pak zajímavější :D

iceT

Nebylo by lepší se zeptat rovnou toho dotyčného?
Pošli mu dopis a požádej o odpověď.