Džuls

Chatrč – skúsenosti s knihou

Čítali ste niekto knihu ,,Chatrč"? Počula som, že stojí za to. ČO myslíte- oplatí sa prečítať si ju???

Nejlepší odpověď
fablen

stručný obsah této knihy mi vyprávěla jedna paní a byla z přečtení této knihy skutečně velmi nadšena. Sama se ji teprve chystám přečíst, neboť to je téma, které mě oslovuje. Jsem ráda za tento dotaz neboť jsem zapomněla název této knihy (stále jsem si jej nemohla vybavit).