Radomír.cz

Chateau Frontenac: Jak můžu napsat ten obrácený háček nad a?

Psaní – klávesnice

Nejlepší odpověď
brillant

â (alt + 131)
 (alt + 182)

Zdroj: http://prdlaj­ni.blog.cz/0706/jak-na-znaky-na-klavesnici

Další odpovědi
www

Zpaměti to nevím, ale stříšku najdeš zde:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Kl%C3­%A1vesov%C3%A9+zk­ratky+st%C5%99%­C3%AD%C5%A1ka&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

anonym

  1. najdi si ten znak v Mapě znaků a odtamtud jej vlož
  2. nainstaluj si klávesnici, na níž je definován (např. slovenskou)

___
Vlož jej jako Alt + 0226…
😉

petra15

je hned pod Esc, spolu s °C, pres Alt

cochee

Na mé klávesnici funguje posloupnost „pravý Alt (neboli AltGr) + š“ (neboli klávesa s číslicí tři na hlavní části klávesnice) a pak to „A“. Po stisku „AltGr+š“ se zdánlivě nic neděje, až po „a“ se napíše ono kýžené â.