izie999

Charita – oblečení

Kam dát nepotřebné oblečení?Je mi líto ho vyhodit,mohl by ho někdo potřebovat.Neznáte třeba nějákou charitu nebo tak v okolí Kopřivnice?

Nejlepší odpověď
panenka

Zde máte adresu na charitu Kopřivnice
Adresa: Štefánikova 1163/12, 74221 Kopřivnice

Telefon: 556 813 637

Další odpovědi
kropitko

Na parkovištích u větších supermarketů bývají kontejnery,do kterých se dá oblečení,či boty hodit. Bývají popsané přesním návodem,jak zboží zabalit a vhodit..

člověk

do charity musíte dát oblečení vyčistěné s potvrzením z čistírny,když mi to řekli,tak jsem to nacpal do první popelnice,i když tam byly věci nenošené

ReHu

Pokud to je pravda o té čistírně a charitě, asi bych dala to oblečení do pytle či krabice a u popelnice, někde si to bezdomovci rozeberou.