BEAES

Charisma, máte ho? Jaký je charismatický člověk, znáte takového?

Charisma je prý darem bohů, něčím, co dostane člověk do vínku a co ho odlišuje od ostatních lidí. Charisma buď člověk má, nebo ho nemá.

Nejlepší odpověď
anonym

to nevím jestli ho mám to by muselo říct mé okolí,ale obyčejná nejsem to tvrdí můj manžel

Další odpovědi
Miroslavst

Ano znám, vyzařuje z něj něco co se popsat nedá. Samozřejmě, že platí že to charisma má vliv jen na někoho a na druhého ne. ale tak to už v životě bývá.
Doplňuji:
Tak to mě teda dostalo :D:D:D Ten Cikrt je fakt charizma.
Mosoj, dobrý, fakt dobrý

mosoj

Nejvetší charisma měla dvojice Jůlínek a Cikrt.

hanulka11

To člověk sám těžko posoudí zda má charisma. Ale z někoho přímo vyzařuje a takový lidé jsou oblíbení.