marpon

chápu tedy správně,že při studiu kombinovaném se do školy dochází méně často jak při dálkovém,

Nejlepší odpověď
annas

Pokud vám nebyla jasná odpověď u předchozího otázky, doplňuji.

Kombinované studium
Toto studium se dříve nazývalo dálkové, ale dnes je to v podstatě kombinace prezenčního a distančního studia.

Nejvýraznějším rozdílem je to, že do školy nebudete nuceni chodit každý den, ale jen několikrát – většinou třikrát – za semestr. Výuka v kombinované formě probíhá takzvaně blokově. Studenti tak musí přijít vždy jeden den v měsíci na několik hodin, během nichž si poslechnou přednášky různých předmětů. Zbytek ale musí dostudovat sami doma, pomocí učebnic a vlastnoručních zápisků. Samozřejmou součástí kombinovaného studia jsou pak seminární práce či různé projekty, na kterých musíte většinou pracovat v průběhu semestru.

http://www.stu­denta.cz/tri-moznosti-jak-se-vysokoskolsky-vzdelat-prezencne-kombinovane-nebo-distancne/maga­zin/article/814

Další odpovědi
Dochy

Ne. Pokud se nemýlím, pak „kombinované“ je spíš novější pojem pro „dálkové“. Pro podrobnosti si budeš muset najít podmínky pro studium na konkrétní škole.

Hakunamatata

Na vetsine vs je to tak, ze dochazis 1× za 14 dní na pa, so, ne. Pokud si vyberes vstřícnější školu, tak jen so, ne a můžeš krásně pracovat na plný úvazek. Kdo ma dotazy na dálkové studium, pište. Mám bohaté zkušenosti 🙂