iwetax

Chápete to?

Opilý chlap znásilnil bezmocnou 81letou paní a dostal podmínku. http://klatov­sky.denik.cz/zlo­ciny-a-soudy/bezmocne-zene-sundal-plenku-a-pak-ji-znasilnil.html

Nejlepší odpověď
ten který je

Lidská zrůda.Nenechte se ale mýlit že toto se odehrává jen dnes.I za komoušů bylo plno podobných úchyláků,jen se o tom nesmělo psát.

Další odpovědi
mojitek

To snad ani neni pravda. Ale kdyz vezmete ze bratri Masinove zavrazdili dva nevinne vojaky zakladni voj.sluzby jenom proto aby mohli utect za hranice …a byli za to u nas jeste vyznamenani „jmenem ceskeho naroda“ tak u nas a v nasem „pravnim state“ bych rekl ze je dnes mozne doopravdy vse.

quentos

je to humáč, ale určitě to nebyl „opilí“ chlap S MĚKKÝM …

kvikal

v Čechách momentálně BOHUŽEL platí takové zákony že je horší někoho okrást než přívést psych./fyz. ujmu

Lucimia

Ježit tak to je teda pěkně hnusný!!!!!!!!!!!! Bože, jak se chudak paní musela cítit!!! Za mříže až zřerná a znásilňovat vězněma!!!