ReHu

Chápete, proč, když je odpověď správná, tazatel nevěří a stojí si na svém?

Viz: kiwi piccolo
Doplňuji:
Aha, omlouvám, se, to o samosprašnosti jsem přehlédla. Sorry 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

nevím o čem mluvíte,já jsem svou chybu uznala už dávno,tazatel mi dal bod a otázku uzamkl

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/preco-mi-nerodi-kiwi-piccolo

Pardon Vy píšete tazatel,já se přehlédla. Koukněte na odkaz ode mě,na konci ve zdroji je zmínka že picolo není dvoudomé,já si toho hned nevšimla

Kiwi ´Piccolo´ je samosprašné, proto nám pro zajištění úrody postačí i jedna rostlina.