ursus

Chápe holka, že ji chci jako partnerku?

Scházím se teď s jednou holkou. Ještě jsme si nedali pusu. Příště spolu půjdeme na bruslení. Chápe že ji chci jako partnerku a ne jako kamarádku? Zrovna to bruslení je taková aktivita pro pár, stejně jako procházka, kterou jsem taky navrhoval.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ženy s chápáním náznaků problém nemají:-)
Dlouhé vedení je problém mužů.
Neboj, určitě to chápe:-)

Další odpovědi
rouzi

Také si myslím že chápe, ale nebude ti to ulehčovat.
Jen se snaž..

Drap

Netušíme. To se jí budeš muset zeptat. Těžko říct co chápe, když ji nikdo z nás nezná.

pucipuci

I první společnou schůzku holka bere už jako rande, buď v klidu, chápe. A vzhledem k tomu, že jde s tebou na to bruslení, tak chce i ona tebe, tak si to nepokaž. :D

marci1

Neboj, dívky chápou docela dobře. Jestli Tě bude brát více než kamaráda, tak to poznáš. 🙂

Kepler

Asi si s ní budeš muset co nejdřív vyjasnit, co od vztahu očekáváš. Bruslit můžeš jak s kamarádkou, tak partnerkou.