stear

Chameleon Jemenský – samoobživa

Zdravím, měl bych dotaz. Co se stane, když pustím chameleona venku po jabloni a on sestřelí, začne žrát, popřípadě sežere například vosu nebo podobný hmyz? Nemůže mu uškodit nebo ho zranit? Jedná se chameleona Jemenského a je starý 9,5 měsíce.

Předem děkuji za všechny odpovědi.

Odpovědi
Drap

Nejsem odborník, ale domnívám se, ře je dostatečně vybaven aby to bez újmy zvladl.

atriplex

Zvíře je to natolik inteligentní, aby se při konzumaci hmyzu nezranil. Dal bych si pozor však na to, aby venku nechytil nějakou nemoc. Chameleon není nikterak odolné zvíře.