aramah

Četli jste to? Solární superbouře ohrozí v roce 2013 pozemskou infrastrukturu

Můžete se ktomu vyjádřit? opravdu mně to zajímá.

Nejlepší odpověď
rynek878

Je otázkou,kolik se toho z jejich předpovědi vyplní,určitě neni,ale o co stát.
více zde:

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/203239-solarni-superboure-ohrozi-v-roce-2013-pozemskou-infrastrukturu.html

Další odpovědi
kropitko

Tak vzhledem k tomu,že 21.12.2012 bude konec světa,tak je úplně fuk,že v roce 2013 hrozí solární bouře.

anonym

no tak sláva 🙂 … prorokové apokalypsy mají další zaručené datum 🙂

a je tu deja vu, protože opět budou zlobit počítače 😁, vzpomínáte si ještě na Y2K ? Je to už víc než 10 let, ale měla to být katastrofa, letadla měla padat k zemi s úderem půlnoci. Někteří se před půlnocí báli přiblížit k mikrovlnce.

pořád můžeme doufat, že to nebude tak zlé jak se teď prezentuje. A pokud snad ano, neříkal tu někdo že by mu bez mobilu a počítače bylo lépe a lidi by k sobě meli blíž ?

blesk26

Bububu, opět se Novinky.cz vytáhly s kvalitním strašákem :) Pobavilo mě to asi stejně, jako IPv6 minulý týden na Nově :D

Jak píše člověk, bude akorát hezká polární záře. Samozřejmě, pokud by k takové superbouři došlo, tak elektrické rozvody odejít můžou, ale aby došlo k takovým škodám, tak by musela bouře být opravdu hodně masivní.

A co se týče NASA a jejich předpovědí … posledních pár let jim to absolutně nevychází, děje se přesný opak, neustále musejí své předpovědi upravovat, takže bůhví jak to všechno bude … nevědí nic :)

člověk

POKUD SE JEDNÁ O TO CO MYSLÍM,TAK TO SE DĚJE NA SEVERNÍM POLU KAŽDOROČNĚ A NEBE PŘI TOM JE KRÁSNĚ HRAVÉ,ŘÍKÁ SE TOMU POLÁRNÍ ZÁŘE,A ŽE SE PŘI TOM NĚKDY VYPNOU SATELITY
,POHODA,OBLOHA JE LEPČÍ

anonym

ARAMAH,TO NENÍ JEDINÁ KATASTOFA,KTERÁ TUTO PLANETU ZNIČÍ.VĚDCI SE JIŽ TEĎ V POSLEDNÍCH LETECH CHYTAJÍ ZA HLAVU A JIŽ I TITO ATEISTÉ SE OBRACEJÍ K BIBLI A K BIBLICKÝM FRAGMENTŮM A Z HRŮZOU ZJIŠŤUJÍ,ŽE BIBLE OD ZAČÁTKU AŽ DO KONCE JE PRAVDIVÁ.BIBLE PŘESNĚ PÍŠE O VŠEM TOM CO SE STALO A MÁ SE STÁT.JE A BUDE TO JEŠTĚ HORŠÍ,ALE TUTO PRAVDU VŠICHNI KTEŘÍ ZNAJÍ BIBLI JIŽ VÍ.I ASTRONOMOVÉ SE OBRACEJÍ K BOHU ABY MOHLI BÝT OD TĚCHTO KATASTROF UŠETŘENI.V TÉ DOBĚ BUDE MÍT SLUNCE MAXIMUM ČINNOSTI,TAKŽE TATO BOUŘE NEBUDE JEDINÁ.NEPÍŠI TO S NADŠENÍM,ALE PRAVDA SE NEDÁ ZAMLČET.ZAJ-PO

Zdroj: BIBBLE, GOOGLE