Miroslavst

Četli jste to? Já ho chci mít doma :D

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/210648-nejmensi-muz-sveta-je-kolumbijec-merici-69-centimetru.html

Nejlepší odpověď
verka

Kryšpín si nemá s kým hrát?

Další odpovědi
fira

Počkej až u vás bude Matějská pouť a já ti jednoho koupím jo?

anonym

jo koukala jsem na to,doma bych ho mít nechtěla,měla bych mindrák že je o tolik menší a odost chytřejší než já

vecernice

Já bych ho doma nechtěla.Bála bych se ,že ho zašlápnu chudáka.

ten který je

Mohl by si ho povozit na motorce,ale nejprve bys mu musel ušít reflexní vestu přímo na míru Míro.;-)

Miroslavst

Hanko omlouvám se, ale palec si v tuto chvíli zaslouží víc Verka, protože to samé mě napadlo při pokládání otázky, ale do otázky jsem to nenapsal.