pusinka50

Četli jste to?

Mohu takto zavařit cukr a pak ho použít na otevřené rány, škrábnutí apod.:? jak ho mohu zasterilovat? Jak se steriluje cukr?

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/293484-cukr-zahoji-otevrene-rany-lepe-nez-antibiotika.html

Nejlepší odpověď
anonym

Pusinko, pokud se nejedná o cukr již sterilně vyrobený, tak ke sterilizaci se v nemocnicích a na některých ambulancích používají sterilizátory na čištění nástrojů. Určitě sis všimla, že se jedná až jako o jednu z posledních možností, jak léčit rány. Zatím bych zůstala u klasiky a v případě potřeby ošetření lékařem bych nechala léčebný postup na něm. Bude-li tato metoda natolik úspěšná, tak ji určitě budou aplikovat i další lékaři.

Další odpovědi
Drap

V domácích podmínkách ho asi nebudeš schopna dostatešně sterilizovat.To by musela být sterilní již jeho výroba.