Četli jste to?

Na Seznamu,V „Novinkách“ je zpráva o rozloučení se s P. Mukem. Mně se líbila,pokud výraz „líbila“ je na místě.Ale podíval jsem se na „Vaše názory“ a téměř jako vždy jsem zjistil dávno zjištěné – kolik téměř úchylných,kyselých prdelí se pohybuje po ulicích.
Těžce k uvěření. Už TAM nikdy nevlezu,nemám zapotřebí se namíchnout a znechutit hned po ránu.
P.S. Přišel jsem z noční.

Nejlepší odpověď
kropitko

Článek jsem četla,je to to hezky napsané,komentáře a diskuze většinou pod články tohoto typu nečtu,akorát bych se rozčílila…:-)

Další odpovědi
panenka

četla jsem to hned ráno líbilo se mi jak je to napsané diskuzi už jsem nečetla.

eva

Četla jsem článek i diskuzi a jeden blb mě tam naštval hned nazačátku,tak už jsem dál ani nečetla.