Jájá...

Četli jste tetralogii Odkaz dračích jezdců od Ch. Paoliniho? Jak se vám líbila?

Nedávno jsem dočetla poslední díl a zajímalo by mě, jaký názor mají na knihy ostatní :)

Anketa: Který díl se vám líbil nejvíc?
Doplňuji:
muhamed: Protože mě to zajímá a mám právo se zeptat. Pokud vás to nezajímá a obtěžuje, neodpovídejte ;)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
muhamed

Eragon

  1. Proc sem davate takovy blbosti??
  2. V ankete ma byt jeste jina moznost

Lakeysha

Eragon

První díl je prakticky vždycky nejlepší. Ještě jsem ale nečetla Inheritance. Ta na mě čeká u přítele v polici na dny, kdy budu mít čas si jí pořádně vychutnat…

Reuef

Brisingr

Doplňuji:
me se nejvic libila dvojka – trojka i ctyrka byly uz trosku umele natahovany – ale taky pekny :)