iceT

Cetli jste nekdy nejakou knihu,o ktere si myslite,ze by z ni byl pekny film?

Jakou?
Doplňuji:
Moje tipy:Vlčák Kazan,Barí-syn,Irčák Finn…

Nejlepší odpověď
iq

Já chci DEN TRIFIDÚ jako celovečerák!!!

Další odpovědi
Miroslavst

Vkladní.

Mili @

Já mám pocit, že snad všechny knihy, které jsem četla, jsou zfilmované…
od Lovců mamutů, přes Babičku až po Soudný den 2012…
Doplňuji:
ten ktery je:
autor Kobo Abe a myslím, že název byl Žena v dunách – no, to by byl zajímavý film!!!!!!

ten který je

Ano těch knih bylo několik.Četl jsem vypůjčenou knihu od japonského autora jehož jméno si nedovedu už vybavit.Příběh pojednával jak byl návštěvník jedné vesnice vsazen do hluboké vykopané díry a spolu s jednou ženou tam spolu žili.Muž se několikrát pokusil o útěk ale vždy to skončilo jeho dopadením.Byl to zvláštní román a byl by to docela ve filmu horor.

SinceX

Četl jsem Válku Světů, ale ten už je i zfilmován. Třeba pár detektivek, nebo Zlatého Scarabeuse od E.A Poea..

Terryle

Miluju Kinga, takže od něho by se určitě něco našlo, ale muselo by se to dělat rozumně – Kinga je hrozně snadný zkazit debilníma efektama :o/ Taková série Temná věž by byla super, prý se už připravuje…

A napadá mě… pokusil se někdy někdo nějak zfilmovat Malýho prince? Klasickej film by to být asi nemoh, ale citlivě se dá na film dostat kdeco… mohlo by to být hodně zajímavý. Nikdy jsem si třeba nemyslela, že se dá zfilmovat sbírka básní, a jak super byla Kytice.

iceT

Den trifidů byla taky velmi zajimava,skoda,ze ji nemam,tu mi kdysi nekdo pujcil,stejne jako Vybuch,Sklenene peklo,Prométheus v plamenech,Nocni můra,Ponorka,Vzducho­lod Nina a dalsi…a dalsi

ten který je

To Mili@ :Jo přesně tak,to je ta kniha i ten autor!Tak Vy jste to také četla?To je super!

Mili @

Jo! A bylo to super čtení, ale na místě toho zoufalce bych teda nechtěla být!!!!
:-/

ten který je

Já také ne.Ani nevím zda tato kniha vyšla v nějakém novém vydání.Tu kterou jsem četl,tak byla vydaná v 60 letech.

Mili @

Já jsem to četla taky dávno a kdyby byla k sehnání, určitě bych si ji koupila…
Ale tehdy vyšla ve slovenštině…
„Žena z důn“ se to jmenovalo.
Kdybyste to zjišťoval, tak mi dejte vědět, juch???? Na e-mail… 🙂

ten který je

O.K.

Miroslavst

Miroslavst je vysmátej:
http://obrazky­.fudge.cz/43/vys­matej.jpg

SinceX

Taky si říkám, Miroslavst dnes střídá vtipy, za vtipem..:D

iceT

Miroslave,vy jste vazne pekne kvitko:-)