tuCZek

Četli jste „Manifest“ od Kaczynského?

(Unabomber manifest) a co vy na to?
http://none.my­page.cz/menu/u­nabomber-manifest

Omlovám se za umístění,ale nevěděl jsem kam s tím.
Doplňuji:
nikdo víc se nevyjádří? :)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Zajímavé čtení,ale je to pravicový manifest a ne nestranný,Je z toho cítit pravicová propaganda.Kdyby to byla čistá analýza této doby pak bych to bral,kdyby tam nebyla zapletena politika.

Další odpovědi
FOG

Mam pocit,ze se „lidstvo“ vzdaluje od sveho praveho poslani zde na Zemi a ze by bylo potreba se trosku navratit k „prirode“.
Jinak zajimave cteni,ale ne se vsim se da jednoznacne souhlasit ci nesouhlasit.

tom004

Donutil jsem se ten „článek“ dočíst,raději ho nenazvu,až do konce.Je to částečné shrnutí toho co už někdo předtím napsal.Nevím jestli je to doleva,nebo doprava,ale pro mne ptákovina.