Ňuňátko

Četla si policie moje zprávy na fb ?

Nedávno mámě přišel dopis od policie že se má semnou dostavit na policii.
Dřív jsem si psala s jednou holkou asi od 9 do 12 let potom mi napsala že má kamaráda, potom mi ten její kamarád napsal (je mu asi 40) nepsal mi žádný uchilárny… občas sem si s ním psala.
Brala jsem tu holku i toho muže jako bff ale potom jsem si je oba odstranila z přátel protože už jsem měla plno kamarádu ve škole atd … to je asi už třičtvdě roku. A v tom dopise bylo jméno toho muže.
Myslíte že si přečetla policie naše zprávy nebo chtěj vědět jestli mi psal něco uchilnýho a teprve potom se to bude řešit (přečtou si ty zprávy) ? Předem děkuji.
Doplňuji:
Dopis v obálce z pruhem :(.
Kéž by to bylo fake…
Je mi 14

Nejlepší odpověď
Alesh

Dopis od policie? Jako normálně obálka z pruhem? Nebo nějaký (fake) e-mail? 😉
Ty jsi je brala jako bff? To je Best friends forever? 🙂 jj, takové lidi si člověk odstraňuje, pokud má moc jiných bff, kteří jsou ještě víc bff. 🙂
Jestli si 40letý chlap píše s cca 10letými dětmi, pak je velmi pravděpodobné, že je to úchyl a i když si s tebou, jak píšeš, psal „normálně“, neznamená to, že s jinou dívenkou si nemohl psát „nenormálně“. Tedy se tě chce policie na pár věcí zeptat, neboť zřejmě vypátrla kontakty onoho pána. 😉 Kolik ti je? Protože, jestli ti je pod 15, tak pochybuji, že by tě mohla policie vyslýchat bez rodičů.

ivzez

Proč předčasně zavíráš otázku? Mohla's dostat více odpovědí.

Je klidně možné, že policie už tvé zprávy četla, ale je i možné, že ještě ne.
Každopádně nedoporučuji zprávy smazat, naopak by sis je měla vytisknout
a vzít je s sebou.

Policie pravděpodobně něco nebo někoho vyšetřuje
a ty zprávy by jí v tom mohly pomoci.

Aby ses hned nelekala:
Policie se určitě „nenabourala“ do tvého účtu na FB. Zprávy na FB se uchovávají jako konverzace, takže pokud zprávy nesmazal příjemce, mohl
je policii poskytnout on.

V ostatním souhlasím s Aleshem.