Kwika13

Četl jste někdo knihu: Sophiina volba ?

Dnes jsme si půjčila v knihovně knihu Sophiina volba a potřebuju najít článek, kdy se Sofie rozhoduje. Kdo knihu četl určitě bude vědět, co tím myslím. Myslím tím jak se rozhoduje, které dítě nechá Němcům a které si ponechá… jestli to víte napište mně prosím přibližně kde by to tak mohlo být.. jestli na začátku knihy..někde uprostřed a nebo uplně na konci. ? uplně nejlepší by samozřejmě byla stránka :) ale bude mi stačit, kde asi to je :) děkuju moc předem ;)

Odpovědi
Pače

maturoval jsem z te knihy,ale rekl bych stred, jdi podle deje,videla si film?