Loreta

Cestujete radi po nasi republice?

Je nadherna a pestra.

Nejlepší odpověď
tom004

Raději,než k moři. Československo jsem díky montážím,projel opravdu všemi směry. Souhlasím,je nádherná, a vždy,při opakovaných návštěvách jakékoliv lokality, objevím něco nového.

Další odpovědi
dědapetr

Raději jako do zahraničí.Mnozí jezdí za hranice a neví co mají doma.

led

Mám ju prechodenú (od slova kráčať, nie jazdiť) celú. Radšej tam, na vidieku, kde človek pozná človeka. Škoda, že dnes už na mnoho miest nemožno voľne ísť – súkromný pozemok.

oskar

Já ano hlavně na kole.

chudst

Uz ani ne, mam ji docela projezdenou (i kdyz jsem nebyl jiste vsude) – radeji se podivam nekam do zahranici, pokud je moznost. Ale nase republika krasna je, o tom neni sporu :)

ten který je

Ano cestuji rád.Zrovna před chvilkou jsem se vrátil z Ústí nad Labem kde jsem byl pracovně a tam mne uchvátil krásný pohled na hrad Střekov.Před Ústím je České středohoří kde jsou vidět i bývalé sopky.Jsme malá zem ale máme tu takřka vše kromně moře.

Janča169

Ano,moc ráda cestuji.A zvlášť po naší Republice.

janek66

Ano a moc rád si ji projíždím na kole.Je u nás moc krásných míst a na kole se člověk dostane opravdu všude.Už mám naplánováno hodně míst kam se chci podívat.