Avatar uživatele
Loreta

Cestujete radi po nasi republice?

Je nadherna a pestra.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? tom004, dědapetr, fablen před 4758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Raději,než k moři. Československo jsem díky montážím,projel opravdu všemi směry. Souhlasím,je nádherná, a vždy,při opakovaných návštěvách jakékoliv lokality, objevím něco nového.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Raději jako do zahraničí.Mnozí jezdí za hranice a neví co mají doma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Mám ju prechodenú (od slova kráčať, nie jazdiť) celú. Radšej tam, na vidieku, kde človek pozná človeka. Škoda, že dnes už na mnoho miest nemožno voľne ísť – súkromný pozemok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já ano hlavně na kole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Uz ani ne, mam ji docela projezdenou (i kdyz jsem nebyl jiste vsude) – radeji se podivam nekam do zahranici, pokud je moznost. Ale nase republika krasna je, o tom neni sporu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ano cestuji rád.Zrovna před chvilkou jsem se vrátil z Ústí nad Labem kde jsem byl pracovně a tam mne uchvátil krásný pohled na hrad Střekov.Před Ústím je České středohoří kde jsou vidět i bývalé sopky.Jsme malá zem ale máme tu takřka vše kromně moře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janča169

Ano,moc ráda cestuji.A zvlášť po naší Republice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Ano a moc rád si ji projíždím na kole.Je u nás moc krásných míst a na kole se člověk dostane opravdu všude.Už mám naplánováno hodně míst kam se chci podívat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek