spooky

Cestovní taška na kolečkách

Dobrý den, nevíte někdo jestli se dá samostatně koupit ta konstrukce ( kolečka a teleskopiská hůl ). které jsou např. součástí kufrů či cestovních tašek?? a kde ? díky!

Nejlepší odpověď
ReHu

Není to přímo stejná konstrukce, ale prodává se to. Ale je to téměř totožné. Možná to má i (některé) vyšší nostnost.
Já to používám, když vezu balíky na poštu. Viděla jsem to v Makru, ale mají je i jinde. Jednou je měli i v Globusu.

Další odpovědi
Miroslavst

Myslíte takovouto.
http://www.strel­bova.cz/eshop/da­ta/zbozi/foto/319­.jpg
Říkalo se jí RVHP-ráno vyjedu h***o přivezu.
Tak to nevím.