Katrous

Cestovní ruch

A kolik asi za cestovní ruch se platí a na co bych se mel zamerit abych hodne cestovala do zahraničí?

Nejlepší odpověď
tom004

Přiznávám,že tuto otázku jsem nepochopil.

Další odpovědi
hanny 2

Cestovní ruch – 4leté denní studium s maturitou – uplatnění absolventa:
Po ukončení studia mají absolventi školy široké uplatnění na trhu práce, a to zejména v cestovních kancelářích, v oblasti průvodcovství, informační služby, v hotelovém provozu a při obsluze v dopravních prostředcích.
Myslíš kolik se platí za studium?To záleží na podmínkách školy,kterou si vybereš.

WeeBear

Platí se podle školy. Třeba u naší se neplatí ‚nic‘, je státní, ale platíš si velké výdaje. V prváku se šije oblek na míru, platí ho rodiče, cca 8–10000,– uvolněný je jen pro děti z rodin, které by na to neměly.

Na co by ses měla zaměřit.. Být dobrá, učenlivá, ZODPOVĚDNÁ, aby se Tě škola ráda někam poslala a neudělalas jim ostudu.. Každopádně nepočítej, že je hned v prváku dostaneš rovnou do Paříže, v prváku buď ráda i za Prahu..

hanulka11

také nechápu položení otázky