qwert7

Cestování vlakem

Chtěl bych se zeptat na váš názor. JEli byste raději do Krakova nebo do Varšavy. A co vás na tom městě láká. Děkuji velice

Nejlepší odpověď
anonym

Wau,Krakov (Kraków) je město,které jsem navštívil už po několikráte a určitě ještě navštívím,hlavně Barbakan,Sukienice a Wawel. Je to krásné ,historické město a vřele doporučuji. Otázka zněla"cestování vlakem" a já jednu cestu jsem tímto přibližovadlem podstoupil,nic moc,vagón špinavý ,ale dalo se v něm kouřit!

Další odpovědi
suaeda

V Polsku jsem mimo jednoho dne na nákupu vlastně vůbec nebyl. Osobně bych raději navštívil Krakov, kde je více historických památek. Ale to je věc názoru, každého láká něco jiného.

quentos

Varšava je krásná a rád bych se tam jednou zase podíval. Ale v Krakově jsem ještě nebyl – záleželo by na tom, zda by převládly pěkné vzpomínky, nebo zvědavost ;{)>

mosoj

Když vlakem tak transibiřskou magistrálou. Bohužel si na to již netroufnu.
http://transsi­birskamagistra­la.cz/