hubickova

Cestování přes hranice

Po dlouhých letech jedu na Slovensko a jedem přes Bumbálku a Makov.Zajímalo by mně,jak to vlastně ted technicky funguje-myslím jako kdysi se zastavovalo na celnicích a ukazovaly se doklady.Celnice už teda nejsou,takže jen profrčíme tu pomyslnou hranici?A doufám,že mi občanský průkaz bude stačit.

Nejlepší odpověď
Funna

profrčíte

Další odpovědi
Adiska

pojedeš furt bez zastavení 😁 a občanka stačí pokud se nerozhodnete jet do srbska tam už pas budeš potřebovat a celníci rádi prohrabávají auta 🙂

anonym

Na Slovensko přefrčíte stejně jako na opačnou světovou stranu. Občanku s sebou ! Jsme součástí EU.