cestování do Slovinska

Chci vycestovat do Slovinska a mám momentálně jen občanský průkaz platný na jeden měsíc (z důvodu ztráty si vyřizuji nový). Je možno s tímhle dokladem vycestovat? Samozřejmě v době jeho platnosti. Děkuji, Gelnarová

Nejlepší odpověď
Dandi

Myslím si, že ano, ale určitě bych si raději zašel na úřad, kde Vám občanský průkaz vydávají a přímo se zeptal.

Další odpovědi
pepee32

určitě zajděte na úřad

Attack-design

tím platným op myslíš ten zelený lístek z úřadu? no tak na ten tě určitě nepustí, tam není foto, na poště ti na něj nevydají ani dopis