Barča1234567

Čeština, umělecké tvary

Soused vyhořel. Za 100 let se z toho nevzpamatuje. Kolik nezájmu,lhostej­nosti,škodoli­bé radosti mu dalo najevo celé městečko! „Milý můj domečku, sbohem,”ozývalo se od spáleniště „už nikdy mě nebudeš z dálky vítat kouřem z komína a smát se na mě všemi svými okny. Nikdy,nikdy,nikdy.” U každé věty aspon jeden umělecký prostředek.:) prosim rychle.:)

Nejlepší odpověď
anonym

Jak rychle !? Já už mám dávno po škole. A tobě úkoly vypracovávat nebudu. Zkus to sama a nezlom si hlavu!

Další odpovědi
Larissa

Umělecké tvary? Jak to myslíš?

Jinak – v článku máš dost chyb, pokud je to do školy… 😉

HakitoCZ

Někteří lidé asi nechápou, k čemu by tahle stránka měla sloužit.
A ne, poradna na domácí úkoly to není.