jira12345

Čestina na Android 2.1

dobrý den, mám problém s LG GT 540… aktualizoval sem si OS na Android 2.1 ale nemám tam už češtinu… prosím poraďte co s tím?! … děkuji

Odpovědi
kazisvět

nemám zkušenost přímos LG GT 540, ale podle mne čeština v Android 2.1 musí fungovat vždy. Pro jasnou odpověď bych potřeboval vědět, zda máte problém se zobrazením českých znaků, vkládání českých znaků, nebo jazykem hlášek systému.
Zkuste menu Settings – Locale and text – Select Locale – vybrat Češtinu
Pro vkládání znaků včetně češtiny mně osobně nejvíce vyhovuje aplikace SlideIt, ale je placená.