KarolínkaP

Čeština do Nokie.

Před nedávnem se mi podařilo vymazat češtinu z Nokie (5530XM). Neznáte nějakou stránku/ nebo přímo odkaz, kde by se to dalo stáhnout a vrátit zpět češtinu do telefonu?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

problém je v jiné věci.

Tvůj mobil pravděpodobně pochází z tzv. šedého dovozu a češtinu tam nahrál proti vůli Nokie český dovozce za použití různých softwarových triků, že změnil „seriové číslo“ telefonu.

ty jsi asi updatovala firmware a ten to sériové číslo přepsal na správné.

Takže pomocí speciálního programu musíš optě přepsat seriové číslo, pak už by mělo jít opět nahrát češtinu