ORION_

Cesta na Nový Zéland – Cena ?

Ahojte,
chci se zeptat, kolik tak může stát, se v ším všudy, kdyby jste chtěli procestovat např. Nový Zéland křížem krážem ? Začnete od jihu, třeba až úplně na sever, s tím, že někdy i ,,odbočíte´´ na západ nebo východ a trochu se zdržíte. A myslím jako s batohem na záda, ne žádné hotely a drahé restaurace.

Odpovědi
Drap

Letenku lze pořídit tam i zpět cca 40 – 50.000Kš. Potom je jen otázkou jak dlouho chceš cestovat a kolik utratíš za dem. Za 100 000 to zvládneš s přehledem