Zlatý

Cesta kolem světa nebo alespoň jeho část

Co takhle cesta kolem světa třeba na lodi-ale nejvýše dva lidi (třeba i cizí)? Co takhle výprava džunglí nebo amazonským pralesem?
Nechci slyšet, že máte rodinu a že by to nešlo. Oprostěte se od povinností, rodiny, zavřete oči a jedem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ano Miroslave,jsem od mala cestovatelka a dobrodruh,tak ze?Treba i Saharu s karavanou ci na skok k eskymakum.

Další odpovědi:

Bronzový

O Amazonii hovořil v Rozhlase Jakub .., no pomozte mi, syn zpěváka, rybář. Natáčí pro National Geographic. Mluvil o respektování přírody, že vás pak sama příroda chrání. O tom jak 5 dní musí cestovat za neznámou rybou letadlem, lodí, letadýlkem bez dveří, zváží ho na váze i s batohy, pěšky a to neví zda ta ryba skutečně existuje. Tohle nemůže absolvovat člověk jako já, nerespektuji přírodu. I když je zajímavá a krásná, oči mě přecházejí ale přijdu tam k úrazu. Nerozumím jí, jsem z města. Jsem přírodou uchvácen jako malé dítě. To nestačí a proto je bezpečnější zůstat doma. Jenže tam je také nebezpečí. Výhrůžky z internetu, tam nesmíte a na co dát pozor. Musíte aktualizovat. Mikrosoft vás sleduje. Pamatovat na platby. Pamatovat si hesla, PINy a různé vyčerpávající věci. Nesmím zaspat jinak mě vyhodí. Za dveřmi je lev. Když to mám zaběhnuté, neměnil bych. Ale pokud jsem mimo republiku, u moře, zapomenu na vezdejší věci a přemýšlím jak to udělat abych se nemusel vracet. Vždyť nic k životu nepotřebuji. Ale dobrodružství pralesa ve kterém žije ustrašený občan z města, to patří do amerických filmů.

Stříbrný

Ve dvou je tot trochu víc nebezpečné, ale jinak, proč ne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.