Miroslavst

Cesta do vesmíru-neznámo kam

Pokud byste měli možnost být ve výpravě, která by odcestovala do vzdáleného vesmíru s tím, že byste letěli jen tam. nikdo neví co tam je. Návrat by byl nemožný, ale bylo by možné, že byste něco našli a tam zůstali. Třeba průlet černou dírou neznámo kam.
Šli byste do toho?
Doplňuji:
Pro ty, kteří se ptají co já: Já bych do toho šel. Chtěl bych poznat co tam je, tam hluboko daleko ve vesmíru.

Nejlepší odpověď
ten který je

Já ne.Já bych se bál neznáma.

Další odpovědi
anonym

Za takových „podmínek“ těžko.

Eloška

Určitě. Bez váhání.

anonym

Vite Miroslave,ja neustale rikam:Zastavte zemekouli,ja chci vystoupit!Tak bych do toho sla taky.A vy?

anonym

já bych taky letěl,třeba bychom tak žili věčně.

chucky

Já bych do toho nešla. Jak se říká všude dobře, doma nejlíp:)

ten který je

Vzpomněl jsem si na krásný film – Vesmírná odysea podle povídky Arthura C. Clarka.To byli zážitky.