Miroslavst

Cesta do Chorvatska k moři-jak na to?

Dobrý den,
nezbláznil jsem se, ani jsem nic nepil, ale dnes jsme se bavili o cestě do Chorvatska.
Jde o to, že jsme se bavili o cestě vlakem.
Šlo by to jet vlakem?
Jak dlouho by cesta trvala a jelikož by byly nutné přestupy, určitě kolik by jich bylo.
Všem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
kapka

Informace si přečti zde http://www.apar­tmany-chorvatsko-ubytovani.cz/chor­vatsko_vlakem­.php

A myslím, že by tě mohlo zajímat toto: V rámci rozšířených služeb rychlík Jadran nabízí i přepravu automobilu či motocyklu. 🙂
Doplňuji:
Tak to čtu ještě znova pozorněji a jsem z toho nějak zmatená. Že tam píšou červeně, že to vlastně vůbec nejede?

Další odpovědi
hanulka11

Mrkni se sem a třeba změníš plán

http://www.ex­tradovolena.com/chor­vatsko-2011-co-nas-ceka-a-nemine/
Doplňuji:
nebo jeďte na pincku, to zvládneš máš praxi, zastavíš kde se vám bude líbit a třeba tam ani nemusíte dojet, ale cesta bude myslím nezapomenutel­ná........tak co jak se rozhodneš?

anonym

Ja bych to tipla na hezkych 14 dni dovolene. 6 dni tam … 2 dny u more a 6 dni zpet. 🙂 -iv-

Děda Louda

Dobrý nápad, jak trávit dovolenou. Jenom s tím mořem to není šťastně spojeno. Jestli se tam vůbec dostanete, tak asi akorát kouknout a dost – a alou domů.

Jakub Tlapal

Taky jsme se v létě bavili s manželkou o tom, že až děti trochu povyrostou, tak bychom jeli do Chorvatska vlakem. Musí to být pohoda, když bych nemusel řídit. I děti by si to užily, když by nemusely celých 12 hodin sedět na zadku. Jsou ale ještě malé, takže jsme jeli jako každý rok autem. S tím rozdílem, že jsme si našli dopředu ubytování na https://www.cklub­.cz/pruvodce/chor­vatsko , takže to bylo víc v klidu 🙂 .

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.