Zlatý

Čest vědeckému umu !

http://www.stream.cz/…
Doplňuji:
Samozřejmě že se jedná o skutečnou událost z roku 1970 !!!
Odmítám jakoukoliv politizaci a řeči co by kdyby !!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Všechna čest,co tenkrát Houston dokázal ! Nejsem si jistá,že by Sověti vyvinuli takové úsilí na zachranu tří lidských životů a že by se jim to podařilo.Spíš předpokládám,že by se na ně vykašlali a v tichosti vše ututlali,zvláště když ten let neměl takřka žádnou publicitu.Oni většinou ohlásili úspěch až když všechno dobře dopadlo a o neúspěších mlčeli nebo pokud museli pod tíhou uniklých fakt něco přiznat,mžili co nejvíc....:D

Další odpovědi:

Pokročilý

sakra všechna čest,co tenkrát Houston dokázal,ale hlavně co dokázali ti kosmonauti co tam byli.Nikdo z nás si nedovede představit jaký to je když mu někdo řekne že dochází kyslík a že se na zem asi nevrátí........A oni se vrátili!

Zlatý

jo jo máš pravdu, perfektní vídeo a já úplně zapomněla, že přežili, ten film si už nepamatuju musím ho znovu shlédnout..
nevím jestli je natočenej podle skutečnosti nebo se v něm něco přibarvilo, ale je mi to jedno mám ráda tyhle katastrofický filmy :D

Bronzový

Líbí se mi jak z tohoto portálu děláte filiálku různých novin a aktualit. Zkuste vymyslet něco vlastní hlavou.

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Asi jsem ten dodatek nevhodně napsal. Myslím politizaci nehody !! Jinak samozřejmě se jednalo o politickou událost maximálního kalibru na obou stranách.

anonym

Tak nějak...Jsem zvědavá,jestli se tady objeví příspěvek k výročí "zastavení letu" Jihokorejského dopravního letadla..:D

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.