ten který je

Česnek a zápach

Může někdo poradit jak se zbavit zápachu z úst po česneku.Zubní pasta moc nepomáhá.Česnek je zdravý ale ten odér.:-)

Nejlepší odpověď
Marky71

Já mám vyzkoušeno a je i doporučováno…vy­pít trochu mléka, prý odstraní i celkem intenzivní pachy:-)tedy z úst:-))))

Další odpovědi
PetraQ

Lze žvýkat kávové zrno – odstraňuje i jiné pachy z úst.

HOMER

Já bych se to asi pokusil zajíst zas něčím jiným nebo tak něco,anebo zkus slivovici ta to prej vypálí i s tím česnekem :)

panenka

já nevím kolik toho sníte ale já jsem si vždycky vzala orbitku navečer vyčistila zuby a ráno už bylo po zápachu

georgia

Rozžvýkej petrželovou nať

Klarisa

Zkuste rozžvýkat hřebíček-koření.