Avatar uživatele
9 řemesel

Česnečka , to je ono , ale

jaká je lepší?Použijeme-li vývar který zbude po vaření oloupaných a nakrájených(taky okmínovaných a osolených) brambor nebo takříkajíc z čisté vody ?Já preferuji to prvé , je to úplně jiná,plnější chuť.A co vy? Večeře se blíží..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, BEAES, flodur, elektrikář, anonym před 4961 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Souhlasím s Vámi. Já jsem jinak česnečku nedělávala. Jenže teď česnek nejím kvůli žlučníku. Ještě když se trochu brambory rozvaří a zůstanou ve vodě drobečky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

I já používám vodu z uvařených brambor a někdy zkus vývar z uzeného masa a udělej z něj klasickou česnečku a budeš se olizovat,tedy pokud ti chutná uzené.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
flodur

Dobrý nápad z vývaru z brambor.Budu realizovat. Dík!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Dnes jsem ji zrovna vařila, ale jen z vody, o vývaru z brambor jsem slyšela od babičky, ale nezkoušela jsem to. Vždy zapomenu a vodu vyliju. Věřím, že by byla polévka lepší. Díky za připomenutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

česnečku na večer? to by šel ten můj spát bez pusy na dobrou noc,ale jinak je samozřejmě lepší když už má voda příchut

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Samozřejmě je lepší z vody z brambor ( více vitamínů – i když?!to asi nestojí za řeč ), ale je chutnější. Kmín do brambor na česnečku nedávám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Dávám koření jako je paprika, pepř, hodně majoránky, česnek utřený, sůl, kousek masoxu, kousek másla či sádla, to aby se udělala oka, vše zaleju horkou vodu. Jako přílohu osmažím na kostičky nákrajený chleba. Polévku dělám při nachlazení, protože se u ní vypotíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Nejlepší je vývar z brambor je to bezva života budič po flámu. Rozmačknu do toho pár brambor. Nemá to chybu a kousek sádla pro vůni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek