Pokročilý

Český Sen, jak hodnotíte tento soc. experiment ?

https://www.youtube.com/…
Teď jsem ho dokoukal a říkám si že lidé jsou vlastně jen ovečky, byly, jsou a budou a my ? My jich budem zneužívat, nabízet jím to nejhorší za nejvyšší ceny a náš svět bude padat dolů a dolů

Neříkám, že objevil, ale jsem nerad, že mi toto uniklo.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je to trapné a zároveň smutné.Dokazuje to,že velká část národa je stále lehce zmanipulovatelné stádo.Jenže - žít a nakupovat člověk nějak musí a zorientovat se na trhu - při koupi čehokoli - je stále těžší,protože podvodníků je dost a navíc pořád přibývá těch,kteří vymýšlejí,jak ještě chytřeji přelstít zákazníka.
Ty jsi také jedním z nich?Soudím podle tvého komentáře......!
Pokud ano,tak se na tom úpadku podílíš taky!

ad Monzenk - na to zapomeň! Davové akce - jakékoliv - přímo nesnáším a do stáda,které bys chtěl ovládat,určitě nepatřím!

Další odpovědi:

Zlatý

Nedíval jsem se, ale nic nového pod Sluncem jsi neobjevil.

Jo, nasmál jsem se když jsem o tom slyšel, televizi nesleduju a používám adblock, reklamy jsou zlo

Hanny2: Ano, já i Minas se na tom podílíme, sice neobchodujem, ale spolupracujem občas spolu. Každý kdo dnes něco dělá, tak to nemá jen dobrou stránku, soudím že jsi byla jedna z nich co tam chodili :D hold metaforu jsi asi nepochopila, smutné.

Normálně podnikám jako webdesigner, co jsi pořád nepochopila že je to metafora...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.