Gabe

Český návod

Porádí mi někdo,kde se dá sehnat český navod na videorekorder LG model LV2398.Děkuji

Odpovědi
Jikra

Našel sem jen na LV2378 třeba v tom nebude takový rozdíl.Lze stáhnou z odkazu.
Je to stejná produktová řada takže by měla být 95% shoda v parametrech.

Zdroj: http://diplodoc­s.cz/uzivatel­ska-prirucka-navod-k-obsluze/LG/LV2378-_2

venkovan

Napsal bych přímo k obchodnímu zastoupení v ČR. Pokud není kamera koupena v zahraničí, či starší, tak prodejce porušil zákon – musí u nového výrobku být český návod.