Damiana

Český Krumlov – tip na tanec.

Dobrý večer.
Na Velikonoce jedeme do Českého Krumlova a nechceme vynechat náš oblíbený tanec. Nevíte někdo o nějaké zajímavé tamní tančírně, odpoledních čajích, zkrátka o místě, kde hraje dobrá hudba " k tanci i poslechu" (ne disco)? A pokud máte ještě nějaký jiný zajímavý tip na to, co si v Krumlově určitě nenechat ujít, budu za ně vděčná.
Díky všem. 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

ahoj, tom004 je krumlovský rodák a usedlík (já též, ale po VŠ jsem zůstal ve světě).
Má otevřený profil, když mu pošleš mejlíka, obdržíš max. fundovanou odpověď s aktuálními odkazy na nejlepší „atraktivity“. Potřebuješ-li i nocleh, múžeš ušetřit až tisícikoruny.

Damiana

ad Dr.Axl: Díky za tip, zkusím to. Nocleh mám, jde mi už „jen“ o zábavu ducha i těla. 🙂

anonym

Není zač, možná jsi mohla jen zvážit, zda kromě skryté doušky v diskuzi, bys mohla slova vyjádřit i ubohým palečkem 🙂

Damiana

Stalo se, fakt jsem jen zapomněla. Hezké velikonoce a napravuji to " snad" zajímavěji. 🙂