simsalabim

Český granát (pyrop)

Kde můžu (nejlépe přes internet – ale věrohodně) koupit český granát? Jedná se o dárek pro sběratele, já osobně se v tom téměř vůbec nevyznám, takže prosím o radu :). Pro sběratele – je lepší koupit úplně surový, nebo třeba už tromlovaný? A hlavně, kde ho koupit? Nejlepší by byl odkaz na nějaký věrohodnější e-shop :))
Děkuju předem:)

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe na nějaké burze nerostů. Pro sběratele má cenu jen tehdy, pokud je známá přesně lokalita kde byl nalezen.