kvikal

Česko-Slovenská filmová databáze

Jak těžký je test na CSFD který je možno provést pro postoupení do vyššího „žebříčku“ uživatelů, kteří smějí psát komentáře ?? Jsem hrozný nervák a představa omezeného času na otázku mě dosti děsí. Nežádám konkrétní otázky jen jestli je opravdu čeho se bát.

Nejlepší odpověď
Wareg

Pokud nejste opravdu zapálenější znalec filmu, test těžký docela je. Mnoho současných uživatelů jej neudělalo. Ale nevěste hlavu! Já jsem jej také neudělal a komentáře psát mohu. Jak na to? Stačí napsat uživateli bart@csfd.cz, že jste neudělala test, požádejte ho o zpřístupnění. Bart by Vám měl odpovědět něco ve smyslu, ať napíšete cca 5 – 10 komentářů na ukázku a pak Vám možnost komentářů povolí. Je to ověřené, je to jisté.

Viz. samostatný odkaz, jen si najdětě kolonku s TESTem:

http://www.csfd­.cz/info.php